pro rodiče a děti

 

 

Programy cestovní a výukové agentury AB chytré školní výlety nejsou určeny výhradně  kolektivům základních a středních škol;  jsou vhodné rovněž pro širokou veřejnost, která má zájem seznámit se blíže s hlavním městem České republiky, s jeho historií, architektonickými klenoty a zajímavými lidskými osudy. Zároveň bych je doporučila rodičům a jejich dětem, které jistě uvítají alternativní formu rozšíření svých školních znalostí a vědomostí. I pro tyto děti jsou připraveny vědomostní kvízy, s jejichž pomocí si snadněji zapamatují důležité milníky českých dějin.
Pokud Vás některý z již připravených školních programů zaujal, neváhejte mě kontaktovat s konkrétními požadavky. V případě, že v nabídce nenajdete program odpovídající Vašim individuálním představám, velmi ráda Vám připravím téma „na míru“.
Na základě Vašich představ a požadavků, počtu zúčastněných osob a časového režimu zvoleného programu Vám zašlu na vyžádání předběžnou kalkulaci.
Kromě výše zmíněných programů bych Vám a Vašim dětem rovněž ráda nabídla možnost individuální výuky jazyka anglického a německého.